12 sty 2015

2014 – nasze podziękowania

Posted by Justyna

Ten rok był wyjątkowy, dlatego że zaczęlimy żyć jak każda rodzina. Dzieci do przedszkola, szkoły, ja do pracy, pospiech, rower, odbiór, sprzątanie, obiad, lekcje… Bajka! A to wszystko dzięki Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnoscią „Potrafię Więcej” (www.wsparcie.org.p), w którego przedszkolu Jeremi jest już od półtora roku. Od poniedziałku do piątku Jeremi jest w przedszkolu od 8:30 do 13:30, dzięki czemu ja mogę pracować i czuć, że jestem „osobną osobą” 🙂 Bardzo dziękuję za tę normalnosć, dodam, że my jako rodzicie niepełnosprawnego dziecka nie płacimy za przedszkole!

Rok 2014 to również rok wielu wydarzeń charytatywnych, których celem było zbieranie pieniędzy na rehabilitację. Dlatego chciałabym podziękować następujacym instytucjom, które nas wsparły:

Prywatnej Szkole Podstawowej „Gaudium et Studium” http://szkolages.pl/ – za koncert grona pedagogicznego i zbiórkę podczas Święta Rodziny!
Hotelowi Blow Up Hall 5050 http://www.blowuphall5050.com/ – za akcję charytatywną w trakcie imprezy Klubu Starego Browaru

Art of Voice Studio http://www.artofvoicestudio.pl/ – za  kolejne koncerty charytatywne w Starej Gazowni i w Scenie na Piętrze poznańskiej Estrady!

Szkole Muzyki Rozrywkowej Republika Rytmu http://www.republikarytmu.pl/  – za koncerty charytatywne dla Jeremka w Blue Note!

Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” Konin http://www.otwarcie.pl/- za darowiznę
Ośrodkowi Rozwoju Osobistego Kobiet W Krainie Czarów http://babilad.pl – za darowiznę 😀

Ponadto nasze podziękowania kierujemy do następujących osób:

Ewy Nawrot, Agaty Kloneckiej, Wojciecha Augustyniaka, Kingi Durbajło, Agaty i Krzysztofa Wojtczaków, Joanny Stankiewicz, Dagi Gregorowicz, Karolinie i Krzysztofowi Radułom, Sylwi Kalinowskiej z mężem, Dorocie i Andrzejowi Janickim,Katarzynie Męczyńskiej, Maciejowi Męczyńskiemu, Annie i Krzysztofowi Skalskim, Halinie Kalickiej, Żanecie Auler, Małgorzacie Stecko, Dorocie Sobkowiak -Szober, Martynie Bereżce, Ewie i Jarosławowi Szutkowskim, Eli Janickiej-Jarosz, Ewie Boczko-Urbańskiej, Paulinie Mikołajczak, Aleksandrze Durskiej-Tejerina, Basi i Pawłowi Walentynowiczom, Adzie i Maciejowi Wercom, oraz dziadkom Jeremiego – Tomczakom i Boczkom.

Leave a Reply

Message: